Ako sa Didiana odviazala

21.8.2017, 4:29

píše Dagmar (Didiana) Dianová

Čítanie pre ženy… čo ti pri tom napadne? Magazíny o móde,  nákupný zoznam, ružová knižnica, kniha The Vagina Monologues, či návod ako si obliecť sťahovacie pančuchy bez toho, aby si si ich roztrhla?  

Čítanie pre ženy je praktické, plné motivačných viet, myšlienok a predsavzatí. Tiež som si čo to predsavzala… ale kde sa vzala, tu sa vzala slabosť. Viem, sme ženy, musíme byť silné, a tiež sa mi to stalo. Som silnejšia vďaka ženským magazínom.  Už mám napríklad toto leto plus dve kilá po tom, čo som skúšala držať diétu s časopisom… volajme ho Eta (lebo inak všetky časopisy na meno E už existujú a nebudeme im robiť (anti)reklamu). Takže v  Ete napísali „Chceš byť hviezdou pláže? Vykašli sa na diéty!“ Super! Ako dobre mi poradili.

Tak som sa odviazala

Celé dva mesiace som jedla hocičo, nosila som len elastické oblečenie, okolo zrkadla som vždy len tak prebehla a selfie som robila zásadne na výšku a iba po krk, nech si nevidím zvyšok tela. A boli to krásne dva mesiace! Len teraz neoblečiem svoje obľúbené… skoro nič.

Už zase teda nejem všetko

Musím sa dať dokopy. Inak ruku na srdce. To sa ti už ako dlho nestalo? Jesť všetko. Schválne, povedz si to nahlas… môžem jesť všetko. Môžeš? Nemôžeš! Keby si jedla všetko, tak sa o seba nestaráš, nedbáš o svoje zdravie a to už kto potrebuje nedbať na zdravie? Dôležité je sa o svoje zdravie starať. Len preboha dúfam, že nezačnem teraz viac piť, keď som začala zase myslieť viac „Na zdravie!“

ĎALŠIE ČLÁNKY

zobraziť všetky články